Йованович шокована тоном Трампа в розмові з Зеленським


Екс-посол США в Україні Марі Йованович була шокована словами президента США Дональда Трампа про неї під час скандальної телефонної розмови з главою Української держави Володимиром Зеленським

Про це йдеться в оприлюдненій стенограмі свідчень Йованович в комітеті з розвідки Палати представників США. Об этом сообщает slavgorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Я була шокована. Я не очікувала, що президент Трамп... буде говорити з іноземним колегою про мене чи будь-кого іншого в такому тоні", — зазначила Йованович, відповідаючи на прохання комісії розповісти про свої враження від стенограми розмови Президентів США та України.

Читайте також: Йованович: Луценку не подобались заклики посольства до очищення прокуратури

Зокрема, Трамп під час розмови з Зеленським критикував Йованович, сказавши, що "від неї не можна було очікувати нічого доброго, і люди, з якими вона мала справу в Україні, такі ж погані".

Йованович також сказала, що не розуміє значення слів Трампа про те, що вона "повинна пройти все це", проте досі відчуває занепокоєння з цього приводу, відчуваючи загрозу в свою адресу.

  • Нагадаємо, 11 жовтня експосол США в Україні Марі Йованович виступила зі свідченнями в Конгресі у справі можливого тиску Дональда Трампа на Володимира Зеленського.
  • У Конгрес США викликали 5 чиновників адміністрації Трампа свідчити про розмову із Зеленським.
  • 22 жовтня в Конгресі виступив зі свідченнями тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, який підтвердив тиск із боку Трампа на президента України Володимира Зеленського.
  • Однопартійці Трампа зірвали свідчення чиновниці Пентагону з "українського" питання та імпічменту.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/05/yovanovych_shokovana_tonom_trampa_v_rozmovi_z_zelenskym”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя