Відома доля двох братів, які посеред вулиці пограбували чернівчанина

Місяць тому вони напали на чоловіка на кінцевій зупинці маршруштки № 26
Під час судового розгляду встановлено, що вночі проти 3 червня двоє братів познайомились із місцевим мешканцем біля зупинки громадського транспорту «26 Кільце» на вул. Комарова у Чернівцях.
Під час розмови чоловік запропонував братам провести його додому. Ті радо погодились, бачучи, що останній напідпитку, а на ньому золотий ланцюжок.

Згодом молодший брат штовхнув жертву, а старший – зірвав з шиї ланцюжок з хрестиком загальною вартістю 18 000₴ Опісля правопорушники втекли з місця скоєння злочину.

Суд визнав винними чоловіків у скоєнні грабежу. Зважаючи на те, що старший брат вчинив злочин в період непогашеної судимості, йому призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Молодшому також призначили покарання у виді 4 років позбавлення волі, проте його звільнили від відбування призначеного основного покарання, якщо він упродовж одного року шести місяців іспитового строку не вчинить нового злочину.
фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Прокуратури Чернівецької області

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/08/07/vidoma-dolia-dvokh-brativ-iaki-posered-vulytsi-pohrabuvaly-chernivchanyna.html” Об этом сообщает aspekty.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя