Лещенко піде на допит ГПУ і розкриє джерело "чорної бухгалтерії"

Лещенко піде на допит ГПУ і розкриє джерело "чорної бухгалтерії" Сергій Лещенко. Фото: daily.rbc.ua

"Я закликаю, ні я не просто закликаю, — я вимагаю від генпрокурора Луценка сьогодні негайно, якщо не може сьогодні, то завтра, до кінця тижня внести подання і зняти з мене депутатську недоторканність, провести це розслідування в максимально стислі терміни і припинити використовувати цю справу як засіб збереження ним влади на посаді генерального прокурора. І не створювати з цього політичне шоу, за яким стоять його вузькі дешеві корупційні інтереси як генерального прокурора", – заявив депутат, йдеться в "Укрінформ". Об этом сообщает 4post.in.ua со ссылкой на СМИ.

Водночас він закликав Луценка "не вкидувати як дерев’яшку у вогнище" українську державу у той конфлікт, який зараз розпалюється між двома партіями в Америці.

"Якщо його цікавить моя історична роль у цих подіях, то я закликаю проводити допити по справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів у прямому ефірі, щоб вся країна чула і бачила, що відбувалося, які події мали тоді місце, які події мали місце в останні тижні і місяці. Обіцяю не піаритися, а відповідати по суті поставлених запитань", — сказав нардеп, не уточнивши, про яку саме справу йдеться, але яка "багато чого зробила і в українській політиці, і в правоохоронній системі", — сказав Лещенко.

Він наголосив, що "з радістю готовий пройти слідство і, якщо треба, отримати підозру, якщо треба, отримати покарання від українського суду" у справі про розголошення даних досудового слідства. Разом з тим Лещенко закликає, щоб цей епізод розслідувався, а відповідні процесуальні та судові рішення виносилися в комплексі зі справою, в якій, за його словами, сам генпрокурор може стати одним із об’єктів розслідування.

"А я готовий дати всі свідчення як свідок по справі, в якій Юрій Луценко особисто зливав дані досудового слідства, як ця справа сплину на весь політичний ландшафт України. Це одна з найбільш резонансних справ останніх років в Україні", — додав Лещенко.

Нагадаємо, що Генпрокурор Луценко назвав депутата Лещенка скунсом і пригрозив оголошенням підозри.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/leshchenko_pide_na_dopyt_do_gpu_i_vymagaie_znyaty_z_sebe_nedotorkannist_290657.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя