Раді пропонують ще одну дату інавгурації Зеленського

Позафракційний народний депутат, голова об’єднання "За Зеленського" Віталій Купрій зареєстрував у ВР ще один проект постанови про інавгурацію новообраного президента, запропонувавши призначити цю церемонію на 26 травня.

Про це повідомляється на сайті парламенту, передає Укрінформ. Об этом сообщает vremechko.in.ua со ссылкой на СМИ.


"Пропоную за погодженням з новообраним президентом України Зеленським В. О. провести урочисте засідання Верховної Ради України з приводу складення ним присяги українському народові 26 травня 2019 року о 10:00", — йдеться в пояснювальній записці до відповідного проекту постанови №10270-5.


При цьому автор документа висловив думку, що запропонована Зеленським дата інавгурації 19 травня є недоречною, оскільки збігається з Днем пам’яті жертв політичних репресій.


Як повідомлялося, у Верховній Раді вже зареєстровано кілька проектів постанов щодо дати проведення інавгурації. Народні депутати пропонують, зокрема, призначити її на 19, 20 травня або 1 червня. При цьому Купрій виступав за призначення інавгурації на 20 травня.


Водночас Зеленський наполягає на даті 19 травня, і звернувся до ВР з вимогою призначити інавгурацію саме на цей день.


Разом з тим 19 травня є Днем пам’яті жертв політичних репресій, і тому деякі політики, історики, активісти наполягають, що це вкрай невдала дата для інавгурації новообраного глави держави.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/radi_proponuyut_shche_odnu_datu_inavguratsii_zelenskogo_315791.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя